Сигнальные ленты специальные (красно – белые)

Стрічка сигнальна (огороджувальна) клейка стрічка з ПВХ для довготривалоuго маркування рухомих і нерухомих предметів, розмітки поверхонь. Для попередження про небезпеку. Використовується на заводах, складових комплексах, лікарнях і т.д. Висока міцність на розрив. еластична

Пакпрінт має найбільші в Україні виробничі потужності для випуску огороджувальних, сигнальних, маркувальних стрічок без клейового шару та з клейовим шаром.

Маркувальні Стрічки з клейовим шаром мають два типи кольорів: червоно-білий та жовто-чорний.

Загальна товщина сигнальної стрічки з клейовим шаром 130 мкм. Основа плівки для маркування, стійкий до вологи, ультрафіолету, перепадів температури, стирання ПВХ. Клей стрічки для позначення стійкий до перепадів температури та вологи. Ширина сигнальної стрічки для приклеювання від 6 до 1280мм, а довжина 33 метри.

Позначальна стрічка для приклеювання з розмірами 48мм/33м готова до негайного відвантаження Замовнику.

Сигнальні стрічки без клейового шару виробляються з полімеру та можуть мати товщину від 25 до 1000 мікрон. Виготовимо плівку з кольором за вимогою Замовника.

На складі постійно в наявності полімерна плівка білого та жовтого кольору товщиною 40мкм. За потреби клієнта, нанесемо заливку будь-якого кольору по пантону на білу та жовту основу стрічки. Нанесемо інформацію до трьох кольорів у флексографський спосіб. Макет малюнку розробимо без додаткової оплати! Пакпрінт перше замовлення виконає до п'яти днів. Кліше являється власністю клієнта. Забезпечуємо безкоштовне зберігання флексографських форм Замовників у приміщенні зі спеціальними умовами. Наступні замовлення будуть виконані до трьох днів.

Ширина огороджувальної стрічки від 24 до 160 мм, а довжина від 50 до 1000 метрів. Постійно на складі попереджувальна стрічка товщиною 60 мкм червоно-біла та жовто-чорна з розмірами 72мм х 100 метрів, 72 мм х 500 метрів.Название Артикул Маленькая картинка Описание  
Лента сигнальная(красно-белая) 75 мм х 100 2800 Лента сигнальная Подробнее
Лента сигнальная(красно-белая) 75 мм х 500 2962 Лента сигнальная Подробнее


  • «« В начало
  • « Предыдущая
  • 1
  • Следующая »
  • В конец »»
Результаты 1 - 2 из 2

Здесь вы можете задать вопрос менеджерам... Ваше сообщение, Ф.И.О, e-mail, телефон для связи *

Нажмите на изображение, чтобы его изменить

Гарантируем полную конфиденциатьность оставленным данным. Мы свяжемся с Вами в ближайшее время. Вы можете быть уверенны, что любой вопрос, обязательно будет обработан нашими менеджерами. Мы ценим наших клиентов и делаем всё возможное для взаимовыгодного сотрудничества.

Сейчас 9 гостей онлайн
??????.???????